5-30MW FTTH Optisko Šķiedru Testeri Pildspalvas Tipa Sarkanā Lāzera, optisko fiberLight 10KM Vizuālo Defektu atrašanās vietas Optisko Kabeļu Testeri 30MW Diapazons

Jauns produkts

Pieejams

€5.26

Vizuālo Defektu Atrašanās Vietas Specifikācija:

1. Izejas viļņa garums:650nm 2. Izejas gaismas jauda: 15mW / 20mW / 30mW 3. Optiskā pieslēgvieta: 2.5 mm universāls adapteris 4.Darbības temperatūra:-20~+60℃ 5. Uzglabāšanas temperatūra: -40~+85℃ 6. Barošanas avots: Litija jonu Akumulators 7. Korpusa materiāls : Alumīnija sakausējuma 8. Piemērojami gaismas lodēšanas: SM 9. Produkta izmērs : 35mm*17 mm*izmantots 125mm 10. Dinamiskā Distance : 15km / 20km / 30km

Pakete ietver:

1 x Vizuālo Defektu Vietrādis (VFL) 1 x Siksniņa 1 x Uzlādes datu līnija 1 x Produkta rokasgrāmatu Nosūtīt Keramikas kodols, * 1

Postenis Attēlu

Rokas Vizuālo Defektu atrašanās vietas Optisko Šķiedru FTTH Kabeļu Testeri sarkanā lāzera, optisko šķiedru optique 15km/20km/30km Uzlādējams VFL

Tagi: optiskās šķiedras salikšanas mašīnas, optiskās šķiedras, inno if 15, kodolsintēzes salikšanas mašīnas, Šķiedras kodolsintēzes salikšanas mašīnas, inno skatu 7, inno if, šķiedras salikšanas mašīnas, loka kodolsintēzes salikšanas mašīnas, fujikura.

Zīmola Nosaukums Joinwit
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Objekta Garumu 1m
Šķiedras Tips Vienā Režīmā
Sertifikācija NAV
Izmērs 12.5cm
Savienotāja Tips Hibrīds
Saderīgs Pielāgota Markas
Modeļa Numurs MiNi VFL

Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

Uzrakstīt recenziju

5-30MW FTTH Optisko Šķiedru Testeri Pildspalvas Tipa Sarkanā Lāzera, optisko fiberLight 10KM Vizuālo Defektu atrašanās vietas Optisko Kabeļu Testeri 30MW Diapazons

5-30MW FTTH Optisko Šķiedru Testeri Pildspalvas Tipa Sarkanā Lāzera, optisko fiberLight 10KM Vizuālo Defektu atrašanās vietas Optisko Kabeļu Testeri 30MW Diapazons

Saistītie Produkti

OV12-30 30mw Mini Portatīvo Optisko Šķiedru Red Avots Fiber Pārbaudītājs Vizuālo Defektu atrašanās vietas 23km Apraksts: Mēs piedāvājam jaunāko sēriju mini vizuālo Defektu atrašanās vietas.Dizains vizuālā avots pilnībā atbilst cilvēka projektēšana.Tas ir maza izmēra, viegli darboties, portatīvo un integrēta ar starta indikators.Vizuālais

€28.05

Rokas SG13WD15 optisko Šķiedru lāzera gaismas avota, optisko Šķiedru sarkanās gaismas avots FTTH Fiber Tester komunikācijas instruments Es apliecinu jums, ka mūsu produktu kvalitāte, lai nodrošinātu, ka mēs sniegs jums vislabāko pakalpojumu, lai nodrošinātu, ātrākā piegāde, visdrošākais veids, kā piegādāt preces uz jūsu rokās!Ja

€39.72

Funkcijas *Lieliska Mehāniskā,Maza Izmēra *Augsta Uzticamība *Zems ievietošanas Zudumu un zemu Polarizācijas Atkarīgas no zaudējumu *Augstas kanālu skaits *Lielisks Vides Stabilitāti un Plaši Izmanto Pieteikumi *FTTx Izvietošanu(GPON/BPON/EPON) *Kabeļu tv (KABEĻTELEVĪZIJAS) *Lokālie

€17.66

Ieteicams Produktu Laipni lūgti mūsu veikalā vairāk atlaidēm, lūdzu, sazinieties ar +86 15951880639 (WhatsApp) INNO B-77 šķiedras cirvis asmeņi VF-78 VF-15 VF-15H V7 Šķiedras griešanas nazis Šķiedras Cirvis Konkrēta Informācija Griešanas sejas: 16 virsmas Zīmols: Dienvidkoreja, solījums INNO Gadījumā

€20.07

Bezmaksas Piegāde !Viegli Savietojams WDM SFP 10G SFP BIDI 40Km 1270/1330nm ar LC Connector DDM Tx: 1270nm/ Rx: 1330nm BIDI SFP+ Raiduztvērēju, paredzēts 10GbE Tx: 1330nm/ Rx: 1270nm BIDI SFP+ Raiduztvērēju, paredzēts 10GbE Funkcijas Darbības datu pārraides ātrumu līdz to10.3Gbps Tips: 1330nmDFB Tx/1270nmRx 1270nmDFB

€225.33

Piezīme: Sakarā ar starptautiskās gaisa transporta nav atļauts ar pasta uzliesmojošas, sprāgstošas, baterijām, un citām lietām, visi produkti ir ne izplatīšanas akumulatoru, es ceru, ka jūs varat saprast. King-60S Jaudas Mērītāju Iezīmes - automātiskā kalibrēšana - piemērot maināmiem vai uzlādējamās baterijas - vairāk nekā 40

€14.46

Mini Augstas Precizitātes Optisko Cirvis FC-7C ar kolektoru off-cut kolektora bezmaksas piegāde MK-5C mini tips Augstas Precizitātes optisko šķiedru cirvis tika izmantots augstas precizitātes griešanas vienu kodolu optisko instrumentu.piemērots FTTH optiskās šķiedras mājās.Griešanas leņķis ir mazāks un precīzāks, nav nepieciešamas īpašas

€51.01

Bezmaksas Piegāde Optisko Šķiedru apvalka Noņemšanas Attvaicētājs FO 103-S Fibra Optica Attvaicētājs FO 103-S Optisko Šķiedru Attvaicētājs Funkcijas: - Sloksņošanas 250 mikronu rezerves pārklājums, lai atklātu 125 mikronu cladded šķiedras - 140 µm diametru caurumu un V-atvēršanas asmens ļauj noņemšanas 250 mikronu

€8.11

FTTH ESC250D APC Single-Mode Fiber Optic SC APC/UPC ātri Ātri Jomā Montāžas Savienotājs Funkcijas: 1. FTTH projektā izmantojamās 2. Lauka instalējamu 3. Ielikt zaudējumu mazāk par 0,3 dB 4. Metāla V-formas dobuma strādāt arī augstā un zemā temperatūrā, 5. Uzstādīšana mazāk nekā 1 minūtes 6. Uzticams un izcilu optisko veiktspēju Pielietojums: 1.

€56.97

Augstas kvalitātes Sumitomo fc-6s optiskās šķiedras cirvis asmeņi Griešanai Dzīves 25000 reizes 12 nūdeles Redzes Mačeti Bezmaksas piegāde Produkta Apraksts Produkta detaļas, Tipiski sašķelt leņķis: 0.5° Dzīslu skaits / izmērs: Single fiber (0.25 & 0.9 mm) Funkcija: precizitātes optisko griešanas Produktu Atslēgvārdi FC-6S cirvis asmens

€5.74

PAZIŅOJUMS: 1.Pircējs ir atbildīgs par to muitas nodokli, un vietējās ievedmuitas nodokļiem utt.Cenas šeit nav ietver galamērķa maksa pircēja pusē. 2.Svarīgi!!!Cienījamie Brazīlija klientu, lūdzu atstājiet jūsu CPF vai CNPJ skaits pēc pasūtījuma 3.Daži sepcial valstis, piemēram, Brazīlija, Meksika, E-pakešu

€56.87

Bezmaksas Piegāde Mini FTTH Optiskās Šķiedras Sarkanu Lāzera 10mw Vizuālo Defektu atrašanās vietas 50mw VFL Laserpen 30mw 1mw Apskats: Šis modelis ir speciāli izstrādāta, lai lauka personāls, kas nepieciešams efektīvs un ekonomisks līdzeklis šķiedras meklēšanu, šķiedrvielu, maršrutēšanas un nepārtrauktības pārbaude, optiskās

€17.19

Top