200mtr Bruņu Šķiedras Patch Vads 2 šķiedrvielu, SC, LC, FC SM bruņu ftth džemperis 2 kodolu optisko šķiedru Singlemode kabelis duplex ELINK

Jauns produkts

Pieejams

€58.16

Email:[email protected]

Skype:e_link60

Wechat/whatapp/tālr.: 13065838003

200mtr Bruņu Šķiedras Patch Cord dual šķiedras SM SC, LC, FC bruņu ftth džemperis 2 kodolu optisko šķiedru Singlemode duplex kabeļu ELINK

​ ​

PIC Rādīt:

Motīvs:

Kompakts dizains

Zems ievietošanas zudumu

Augstas atdeves, zaudējumu

RoHS atbilstība

Parametrs:

Ievietošanas Zudumu:≤0.3 dB

Return Loss:PC≥45dB,UPC≥50dB,APC≥60dB(SM); DATORU≥35dB(MM);

Apmaināmība:≤0.2 dB

Temperatūras Diapazons: -45~+85 grādiem

Pielietojums:

Testēšanas iekārtas

FTTX+LAN

KABEĻTELEVĪZIJAS

Optiskās sakaru sistēmas

Telekomunikāciju

1).Importa nodevām,nodokļiem un līdzīgiem maksājumiem, kas ir par pircēja.

2).Lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu piegādes Adrese ir pareiza & atstājiet savu Tālruņa Numuru, lai steidzami sazināties.

3).Lūdzu, sazinieties ar mums, pirmkārt, par jebkuru izmeklēšanu vai precizēt.

4).Atgriešanās Politika:30 dienu naudu atpakaļ, ja saņemtie objekti tiek bojāta,bojāta vai misfunctinal.

5).Garantija:1 gads garantija, pēc preču piegādes dienas.

Tagi: optiskās šķiedras ftth, lc optiskās, single mode simplex fiber optic, cirvis fiber optic, duplex uhf, lc, sc, , optiskās šķiedras patch vads, acer aspire 5750g klēpjdators mātesplatē, e saiti, piliens kabeli fiber optic.

Preci bruņotais komuş
Savienotājs SC-SC LC-LC, SC-LC, SC-LC FC-FC FC-FC
Kabelis 2 core SM
Šķiedras Tips Vienā Režīmā
DAUDZUMS 1GB
Savienotāja Tips Hibrīds
Modeļa Numurs ARPC-2F-200M
Zīmola Nosaukums NoEnName_Null
Garums 200m

Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

Uzrakstīt recenziju

200mtr Bruņu Šķiedras Patch Vads 2 šķiedrvielu, SC, LC, FC SM bruņu ftth džemperis 2 kodolu optisko šķiedru Singlemode kabelis duplex ELINK

200mtr Bruņu Šķiedras Patch Vads 2 šķiedrvielu, SC, LC, FC SM bruņu ftth džemperis 2 kodolu optisko šķiedru Singlemode kabelis duplex ELINK

Saistītie Produkti

OV12-30 30mw Mini Portatīvo Optisko Šķiedru Red Avots Fiber Pārbaudītājs Vizuālo Defektu atrašanās vietas 23km Apraksts: Mēs piedāvājam jaunāko sēriju mini vizuālo Defektu atrašanās vietas.Dizains vizuālā avots pilnībā atbilst cilvēka projektēšana.Tas ir maza izmēra, viegli darboties, portatīvo un integrēta ar starta indikators.Vizuālais

€28.05

Ieteicams Produktu Laipni lūgti mūsu veikalā vairāk atlaidēm, lūdzu, sazinieties ar +86 15951880639 (WhatsApp) ​

€23.77

Rokas SG13WD15 optisko Šķiedru lāzera gaismas avota, optisko Šķiedru sarkanās gaismas avots FTTH Fiber Tester komunikācijas instruments Es apliecinu jums, ka mūsu produktu kvalitāte, lai nodrošinātu, ka mēs sniegs jums vislabāko pakalpojumu, lai nodrošinātu, ātrākā piegāde, visdrošākais veids, kā piegādāt preces uz jūsu rokās!Ja

€39.72

Motīvs: 1.Lielākais caurums sloksņošanas 1.6~3mm jaka pakļaut 600~900um rezerves 2.Otro caurumu noņemšana 600~900um rezerves pakļaut 250um pārklājumu 3.Mazākais caurums sloksņošanas 250um pārklājums, lai atklātu 125um apšuvuma 4.Iepriekš iestatīti rūpnīcā - nē pielāgojumus, kas nepieciešami 5.Nav

€17.01

Produkta apraksts: brīvs cauruļu vadu garenvirziena atvēršanas naža asmens, izmantojot super sakausējumi, kas speciāli izgatavoti shar nazis.Liekās ārējais diametrs, četru specifikācijas.Garenvirziena rāmja caurule, attvaicējot āra optisko šķiedru kabeļu pārslēgšanas laiku.Atvērt centrs rāmja caurules ārējais diametrs ir četri izvēli

€6.76

Bezmaksas piegāde 10PCS E2000 APC Tipa optisko Adapteri, E2000 Optiskās šķiedras savienotāju E2000 APC singlemode savienotājs Ievietošanas Zudumu: ≤0.3 dB Apmaināmība: Atkārtojamība (500 remates): Darbības Temperatūra: -20~70℃ Uzglabāšanas Temperatūra: -40~75℃ Piezīme: Var radīt augstāku veiktspēju veidu, piemēram, ievietošanas

€19.56

Funkcijas *Lieliska Mehāniskā,Maza Izmēra *Augsta Uzticamība *Zems ievietošanas Zudumu un zemu Polarizācijas Atkarīgas no zaudējumu *Augstas kanālu skaits *Lielisks Vides Stabilitāti un Plaši Izmanto Pieteikumi *FTTx Izvietošanu(GPON/BPON/EPON) *Kabeļu tv (KABEĻTELEVĪZIJAS) *Lokālie

€17.66

Šķiedru Optikas Tīrīšanas Komplekts ar Gala Šķiedras Sejas Tīrītājs Tīra Pildspalvu One Click Cleaner LC FC SC ST E2000 Savienotājs

€9.02

PAZIŅOJUMS: 1. Pircējs ir atbildīgs par to muitas nodokli, un vietējās ievedmuitas nodokļiem utt.Cenas šeit nav ietver galamērķa maksa pircēja pusē. 2.Svarīgi!!!Cienījamie Brazīlija klientu, lūdzu atstājiet jūsu CPF vai CNPJ skaits pēc laišanas pasūtīt 3.Daži sepcial valstis, piemēram, Brazīlija, Meksika,

€9.52

Bezmaksas Piegāde !Viegli Savietojams WDM SFP 10G SFP BIDI 40Km 1270/1330nm ar LC Connector DDM Tx: 1270nm/ Rx: 1330nm BIDI SFP+ Raiduztvērēju, paredzēts 10GbE Tx: 1330nm/ Rx: 1270nm BIDI SFP+ Raiduztvērēju, paredzēts 10GbE Funkcijas Darbības datu pārraides ātrumu līdz to10.3Gbps Tips: 1330nmDFB Tx/1270nmRx 1270nmDFB

€225.33

pplication Tālsatiksmes un vietējās optiskās pārraides tīklu, datu pārraides tīkla attēla pārraide tīklos, KABEĻTELEVĪZIJAS, optiskās testēšanas instrumentu, fotoelektrisks, automātiskās vadības sistēmas Apraksts Šķiedru optikas piliens kabeli patch vads ir divas savienotājiem katrā kabeļa galu, lai veiktu savienojumu;

€5.10

Piezīme: Sakarā ar starptautiskās gaisa transporta nav atļauts ar pasta uzliesmojošas, sprāgstošas, baterijām, un citām lietām, visi produkti ir ne izplatīšanas akumulatoru, es ceru, ka jūs varat saprast. King-60S Jaudas Mērītāju Iezīmes - automātiskā kalibrēšana - piemērot maināmiem vai uzlādējamās baterijas - vairāk nekā 40

€14.46

JAUNU Elektrodi JILONG KL-260/KL-280/KL-300/KL-500/KL-510 Kodolsintēzes Splicers Konkrētas Ziņas: Elektrodi JILONG KL-260/KL-280/KL-300/KL-500/KL-510 Kodolsintēzes salikšanas mašīnas Produkta Apraksts: Cena ir par 1 pāri JAUNU elektrodi savietojami ar JILONG KL-260/KL-280/KL-300/KL-500/KL-510 Kodolsintēzes salikšanas mašīnas. Ražotājs

€7.61

Furukawa S960 Kodolsintēzes salikšanas mašīnas Fitel S175 S176 S177 Elektrodu S147/S175V2000/S177A/S182A/S182PM/S183PM/S183PMII/S197/S198/KF/CR/LP

€15.31

Bezmaksas Piegāde Optisko Šķiedru apvalka Noņemšanas Attvaicētājs FO 103-S Fibra Optica Attvaicētājs FO 103-S Optisko Šķiedru Attvaicētājs Funkcijas: - Sloksņošanas 250 mikronu rezerves pārklājums, lai atklātu 125 mikronu cladded šķiedras - 140 µm diametru caurumu un V-atvēršanas asmens ļauj noņemšanas 250 mikronu

€8.11

wise(@)firstfiber.kn Šķiedras Cirvis FC-6S : Augstas kvalitātes šķiedras griešanas nazis (ieteicams FTTH aukstā metināšana, karstā kausējuma savienojums nav ieteicams izmantot šo punktu).Vienkārša darbība Izgatavots no metāla, ne plastmasas, esiet droši pirkt! NE LĪMĒŠANA Galvenās Iezīmes: - Nodrošina

€14.38

FTTH ESC250D APC Single-Mode Fiber Optic SC APC/UPC ātri Ātri Jomā Montāžas Savienotājs Funkcijas: 1. FTTH projektā izmantojamās 2. Lauka instalējamu 3. Ielikt zaudējumu mazāk par 0,3 dB 4. Metāla V-formas dobuma strādāt arī augstā un zemā temperatūrā, 5. Uzstādīšana mazāk nekā 1 minūtes 6. Uzticams un izcilu optisko veiktspēju Pielietojums: 1.

€56.97

Augstas kvalitātes Sumitomo fc-6s optiskās šķiedras cirvis asmeņi Griešanai Dzīves 25000 reizes 12 nūdeles Redzes Mačeti Bezmaksas piegāde Produkta Apraksts Produkta detaļas, Tipiski sašķelt leņķis: 0.5° Dzīslu skaits / izmērs: Single fiber (0.25 & 0.9 mm) Funkcija: precizitātes optisko griešanas Produktu Atslēgvārdi FC-6S cirvis asmens

€5.74

PAZIŅOJUMS: 1.Pircējs ir atbildīgs par to muitas nodokli, un vietējās ievedmuitas nodokļiem utt.Cenas šeit nav ietver galamērķa maksa pircēja pusē. 2.Svarīgi!!!Cienījamie Brazīlija klientu, lūdzu atstājiet jūsu CPF vai CNPJ skaits pēc pasūtījuma 3.Daži sepcial valstis, piemēram, Brazīlija, Meksika, E-pakešu

€56.87

Specifikācijas: Tips: Ar Dubultu Asmeni Piemērojamība : Lai izveidotu Savienojumu Autobusu Tilta Telefona kabeļi, Datu Signālu Kabeļi un Citi Vadītāji. Piemērots Stieples Diametrs: 0,4 mm-0.9 mm Materiāls: Plastmasas Korpuss, Želeju Piepildīts Iekšā Krāsa: Zila Kabeļiem 0.4-0.9 mm Standarta

€34.01

Bezmaksas Piegāde Mini FTTH Optiskās Šķiedras Sarkanu Lāzera 10mw Vizuālo Defektu atrašanās vietas 50mw VFL Laserpen 30mw 1mw Apskats: Šis modelis ir speciāli izstrādāta, lai lauka personāls, kas nepieciešams efektīvs un ekonomisks līdzeklis šķiedras meklēšanu, šķiedrvielu, maršrutēšanas un nepārtrauktības pārbaude, optiskās

€17.19

Optisko adapteri, dažkārt sauc arī par savienotāju, ir maza ierīce, kas paredzēta, lai pārtrauktu vai saites uz optiskās šķiedras kabeļi vai optisko šķiedru savienotāji starp diviem šķiedras opticlines.By savieno divas savienotāji precīzi, optisko adapteri ļauj gaismas avotiem, lai nosūta pie visvairāk un mazāki zaudējumi, cik vien iespējams.Tajā

€22.44

Top