200mtr Bruņu Šķiedras Patch Vads 2 šķiedrvielu, SC, LC, FC SM bruņu ftth džemperis 2 kodolu optisko šķiedru Singlemode kabelis duplex ELINK

Jauns produkts

Pieejams

€58.16

Email:[email protected]

Skype:e_link60

Wechat/whatapp/tālr.: 13065838003

200mtr Bruņu Šķiedras Patch Cord dual šķiedras SM SC, LC, FC bruņu ftth džemperis 2 kodolu optisko šķiedru Singlemode duplex kabeļu ELINK

​ ​

PIC Rādīt:

Motīvs:

Kompakts dizains

Zems ievietošanas zudumu

Augstas atdeves, zaudējumu

RoHS atbilstība

Parametrs:

Ievietošanas Zudumu:≤0.3 dB

Return Loss:PC≥45dB,UPC≥50dB,APC≥60dB(SM); DATORU≥35dB(MM);

Apmaināmība:≤0.2 dB

Temperatūras Diapazons: -45~+85 grādiem

Pielietojums:

Testēšanas iekārtas

FTTX+LAN

KABEĻTELEVĪZIJAS

Optiskās sakaru sistēmas

Telekomunikāciju

1).Importa nodevām,nodokļiem un līdzīgiem maksājumiem, kas ir par pircēja.

2).Lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu piegādes Adrese ir pareiza & atstājiet savu Tālruņa Numuru, lai steidzami sazināties.

3).Lūdzu, sazinieties ar mums, pirmkārt, par jebkuru izmeklēšanu vai precizēt.

4).Atgriešanās Politika:30 dienu naudu atpakaļ, ja saņemtie objekti tiek bojāta,bojāta vai misfunctinal.

5).Garantija:1 gads garantija, pēc preču piegādes dienas.

Tagi: optiskās šķiedras ftth, lc optiskās, single mode simplex fiber optic, cirvis fiber optic, duplex uhf, lc, sc, , optiskās šķiedras patch vads, acer aspire 5750g klēpjdators mātesplatē, e saiti, piliens kabeli fiber optic.

Preci bruņotais komuş
Savienotājs SC-SC LC-LC, SC-LC, SC-LC FC-FC FC-FC
Kabelis 2 core SM
Šķiedras Tips Vienā Režīmā
DAUDZUMS 1GB
Savienotāja Tips Hibrīds
Modeļa Numurs ARPC-2F-200M
Zīmola Nosaukums NoEnName_Null
Garums 200m

Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

Uzrakstīt recenziju

200mtr Bruņu Šķiedras Patch Vads 2 šķiedrvielu, SC, LC, FC SM bruņu ftth džemperis 2 kodolu optisko šķiedru Singlemode kabelis duplex ELINK

200mtr Bruņu Šķiedras Patch Vads 2 šķiedrvielu, SC, LC, FC SM bruņu ftth džemperis 2 kodolu optisko šķiedru Singlemode kabelis duplex ELINK

Saistītie Produkti

X2-10GB-SR 10-2205-06 10GBASE-SR X2 10GBase Modulis MMF Cisco X2-10GB-SR 10GBASE-SR X2 Modulis Cisco 10GBASE X2 moduļu klientiem piedāvā plašu 10 Gigabit Ethernet savienojumu iespējas, datu centrs, uzņēmuma elektroinstalācijas skapis, kādu pakalpojumu sniedzēja transporta vajadzībām. Vairāk priekšrocību: * Atbalsta

€13.60

LC UPC, lai SC APC G657A LC UPC Šķiedras Patch Cable, SC Džemperis, UPC komuş Simplex 2.0 mm PVC SM

€11.48

OV12-30 30mw Mini Portatīvo Optisko Šķiedru Red Avots Fiber Pārbaudītājs Vizuālo Defektu atrašanās vietas 23km Apraksts: Mēs piedāvājam jaunāko sēriju mini vizuālo Defektu atrašanās vietas.Dizains vizuālā avots pilnībā atbilst cilvēka projektēšana.Tas ir maza izmēra, viegli darboties, portatīvo un integrēta ar starta indikators.Vizuālais

€28.05

Optiskās Šķiedras Cirvis CT50 Ar CT50 piedāvā uzlabotu kritums ietekmē izturību, salīdzinot ar citiem spēkā esošajiem naži un ļauj darbiniekiem, lai aizstātu atšķeļot asmens, nodrošinot klientiem ievērojami samazināt apstrādes laiku un uzturēšanas izmaksas.Ar CT50 izmaiņas nostāju atšķeļot asmens automātiski, un saskaņā ar

€457.12

Rokas SG13WD15 optisko Šķiedru lāzera gaismas avota, optisko Šķiedru sarkanās gaismas avots FTTH Fiber Tester komunikācijas instruments Es apliecinu jums, ka mūsu produktu kvalitāte, lai nodrošinātu, ka mēs sniegs jums vislabāko pakalpojumu, lai nodrošinātu, ātrākā piegāde, visdrošākais veids, kā piegādāt preces uz jūsu rokās!Ja

€39.72

Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tālr.:+86-13065838003 5gab KABEĻTELEVĪZIJAS pastiprinātāja modulis BGD812 bezmaksas piegāde PIC rādīt:

€16.84

Produkta apraksts: brīvs cauruļu vadu garenvirziena atvēršanas naža asmens, izmantojot super sakausējumi, kas speciāli izgatavoti shar nazis.Liekās ārējais diametrs, četru specifikācijas.Garenvirziena rāmja caurule, attvaicējot āra optisko šķiedru kabeļu pārslēgšanas laiku.Atvērt centrs rāmja caurules ārējais diametrs ir četri izvēli

€6.76

Funkcijas *Lieliska Mehāniskā,Maza Izmēra *Augsta Uzticamība *Zems ievietošanas Zudumu un zemu Polarizācijas Atkarīgas no zaudējumu *Augstas kanālu skaits *Lielisks Vides Stabilitāti un Plaši Izmanto Pieteikumi *FTTx Izvietošanu(GPON/BPON/EPON) *Kabeļu tv (KABEĻTELEVĪZIJAS) *Lokālie

€17.66

Produkta funkcija: jaunā pārredzamu heat-shrinkable caurule aizsardzības kārba ir piemērota tādu metināšanas aizsardzība heat-shrinkable caurules ādas kabeli, kura garums ir mazāks par 6CM.Tas ir galvenokārt izmanto, lai saplūstot atsevišķām izolētām optisko kabeli un izolētām optisko kabeli vai caurslāņoti optisko kabeli un izvadu kodolsintēze

€16.16

FHP2 Sērijas Optiskās Jaudas Mērītājs ir divi modeļi šādi: FHP-2A04:-70 līdz +10dBm @1550nm FHP-2B04:-50 līdz +26dBm @1550nm Apraksts: FHP2 Sērijas Optiskās Jaudas Mērītājs ir uzlabota versija no OPM sērija.Tas ir vairāk funkcionāls un inteliģenti. Saskaņā situāciju laboratorijas, Lan, teritoriālie

€80.78

PAZIŅOJUMS: 1. Pircējs ir atbildīgs par to muitas nodokli, un vietējās ievedmuitas nodokļiem utt.Cenas šeit nav ietver galamērķa maksa pircēja pusē. 2.Svarīgi!!!Cienījamie Brazīlija klientu, lūdzu atstājiet jūsu CPF vai CNPJ skaits pēc laišanas pasūtīt 3.Daži sepcial valstis, piemēram, Brazīlija, Meksika,

€9.52

12 Krāsas LC/UPC-Multimodālu(62.5/125)-OM1-0.9 mm Vads-1.2 m, 2.5 m / Optiskās Šķiedras Bize 1. Apraksts CICVCHC Fiber optic patch cord un izvadu var savienot ar dažāda veida savienotāji, piemēram, ST, FC, SC, LC vai MU.Ar augstas kvalitātes keramikas gredzenu, tas ir labi, atbilstības un zemu Ievietošanas Zudumu.Un tas ir plaši izmanto

€10.63

Bezmaksas Piegāde !Viegli Savietojams WDM SFP 10G SFP BIDI 40Km 1270/1330nm ar LC Connector DDM Tx: 1270nm/ Rx: 1330nm BIDI SFP+ Raiduztvērēju, paredzēts 10GbE Tx: 1330nm/ Rx: 1270nm BIDI SFP+ Raiduztvērēju, paredzēts 10GbE Funkcijas Darbības datu pārraides ātrumu līdz to10.3Gbps Tips: 1330nmDFB Tx/1270nmRx 1270nmDFB

€225.33

Motīvs: 1.Gabali vara,titāna,nerūsējošā tērauda un alumīnija caurulēm. 2.Cauruļu griezējs paliek vienāda garuma izmantošanai ierobežotā teritorijā. 3.Liela divslīpju rokturi precīzi noregulēts griešanas spiedienu. 4.Gluda grope veltņi var stabilizēt bojāts signālraķetes, lai atvieglotu griešanu. 5.Īpašais asmens gabali caurules vairāk

€8.05

Augstas kvalitātes 100GAB SC APC Optisko Šķiedru Ātri Savienotājs FTTH Iegulto SM SC optisko Šķiedru ātrais savienotājs Bezmaksas Piegāde Galvenās Iezīmes: 1. Ātri un viegli uzstādīt, bez speciāliem instrumentiem 2. Precizitātes anti-griešana taustiņu un korozijas izturīgs struktūra 3. Brīvi peldošas keramikas gredzenu 4. Power-save, tā

€52.72

KABEĻTELEVĪZIJAS FTTH Optisko node / Uztvērējs 1310nm un aktīvo uztvērēju AGC Modelis ORH-1020 47-1000MHz, AGC, bet ne WDM Funkcijas: Paredzētas FTTH(Fiber Mājās) tīkliem Lielisks linearitāte un seklums Plašu optiskās ieejas jauda Single-mode fiber augstu atstarošanas koeficients Izmantojot GaAs pastiprinātājs

€32.31

FTTH ESC250D APC Single-Mode Fiber Optic SC APC/UPC ātri Ātri Jomā Montāžas Savienotājs Funkcijas: 1. FTTH projektā izmantojamās 2. Lauka instalējamu 3. Ielikt zaudējumu mazāk par 0,3 dB 4. Metāla V-formas dobuma strādāt arī augstā un zemā temperatūrā, 5. Uzstādīšana mazāk nekā 1 minūtes 6. Uzticams un izcilu optisko veiktspēju Pielietojums: 1.

€56.97

PAZIŅOJUMS: 1.Pircējs ir atbildīgs par to muitas nodokli, un vietējās ievedmuitas nodokļiem utt.Cenas šeit nav ietver galamērķa maksa pircēja pusē. 2.Svarīgi!!!Cienījamie Brazīlija klientu, lūdzu atstājiet jūsu CPF vai CNPJ skaits pēc pasūtījuma 3.Daži sepcial valstis, piemēram, Brazīlija, Meksika, E-pakešu

€56.87

Specifikācijas: Tips: Ar Dubultu Asmeni Piemērojamība : Lai izveidotu Savienojumu Autobusu Tilta Telefona kabeļi, Datu Signālu Kabeļi un Citi Vadītāji. Piemērots Stieples Diametrs: 0,4 mm-0.9 mm Materiāls: Plastmasas Korpuss, Želeju Piepildīts Iekšā Krāsa: Zila Kabeļiem 0.4-0.9 mm Standarta

€34.01

Optisko adapteri, dažkārt sauc arī par savienotāju, ir maza ierīce, kas paredzēta, lai pārtrauktu vai saites uz optiskās šķiedras kabeļi vai optisko šķiedru savienotāji starp diviem šķiedras opticlines.By savieno divas savienotāji precīzi, optisko adapteri ļauj gaismas avotiem, lai nosūta pie visvairāk un mazāki zaudējumi, cik vien iespējams.Tajā

€22.44

Top