Bezmaksas piegāde 10pcs HG8120C JAUNU Epon 2FE Gpon ONU HG8120C Xpon ftth Optisko Šķiedru ont Maršrutētāju olt Ne strāvas adapteri

Jauns produkts

Pieejams

€56.56

10pcs jaunu HG8120C

Tagi: Šķiedras, vsol olt, gpon olt, epon, gpon ceļā, ftth rīks, šķiedras maršrutētāju, onu, gpon, ftth metinātājs.

Saderīgs TP-link
Savienotāja Tips SC/APC
Šķiedras Tips Vienā Režīmā
Modeļa Numurs HG8120C JAUNAS
Objekta Garumu 1m
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Sertifikācija NAV
Izmērs 10*10*10
Zīmola Nosaukums Joinwit

Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

Uzrakstīt recenziju

Bezmaksas piegāde 10pcs HG8120C JAUNU Epon 2FE Gpon ONU HG8120C Xpon ftth Optisko Šķiedru ont Maršrutētāju olt Ne strāvas adapteri

Bezmaksas piegāde 10pcs HG8120C JAUNU Epon 2FE Gpon ONU HG8120C Xpon ftth Optisko Šķiedru ont Maršrutētāju olt Ne strāvas adapteri

Saistītie Produkti

OV12-30 30mw Mini Portatīvo Optisko Šķiedru Red Avots Fiber Pārbaudītājs Vizuālo Defektu atrašanās vietas 23km Apraksts: Mēs piedāvājam jaunāko sēriju mini vizuālo Defektu atrašanās vietas.Dizains vizuālā avots pilnībā atbilst cilvēka projektēšana.Tas ir maza izmēra, viegli darboties, portatīvo un integrēta ar starta indikators.Vizuālais

€28.05

wise(@)firstfiber.kn FS-3306A Optiskās Šķiedras Identifikators ir svarīgs instruments, lai optiskās šķiedras tīkla uzturēšanu, kuru izmanto bezzudumu šķiedras identifikācijas darbs, var noteikt jebkurā vietā, gan SM un MM šķiedras.Funkcijas: 1.Norādiet signāla virzienu un spēku, šķiedrvielu; 2.Norādiet signāla esamību vai neesamību(Live

€68.87

Rokas SG13WD15 optisko Šķiedru lāzera gaismas avota, optisko Šķiedru sarkanās gaismas avots FTTH Fiber Tester komunikācijas instruments Es apliecinu jums, ka mūsu produktu kvalitāte, lai nodrošinātu, ka mēs sniegs jums vislabāko pakalpojumu, lai nodrošinātu, ātrākā piegāde, visdrošākais veids, kā piegādāt preces uz jūsu rokās!Ja

€39.72

VM 10/100/1000M Šķiedras Media Converter Apskats: JYT-G803 sērijas Gigabit Ethernet fiber SFP media konvertori, kas mazinātu plaisu starp varu un šķiedras infrastruktūru.VM šķiedras media konvertori, kas ir paredzēts, lai maksimāli ērtības šķiedrvielu, lai vara Ethernet konvertēšanas lietojumprogrammas, kas prasa elastību pārraides

€9.25

Bezmaksas piegāde Huawei Echolife GPON ONT HG8245 ONU 2POTS+4GE+1USB+1WiFi huawei optisko modemu angļu firmware,100% New Apskats: Ar HG8245, optiskais tīkls termināļa (ONT), ir high-end mājas gateway FTTH solution.By izmantojot GPON tehnoloģiju, ultra-platjoslas piekļuve ir nodrošināta mājas un SOHO lietotājiem.Ar HG8245 nodrošina divus

€34.01

NC:-50~+26dBm 4in1: 1.Optiskās jaudas mērītājs 2.Vizuālo Defektu Locator 3.Tīkla testēšanas 4.LED gaismas

€22.10

Pielietojums: Produktu var lietot uz termināla optisko kabeļu dažādu veidu un struktūru, to diametrs, kas ir 18mm f) paplātes. Strukturālās iezīmes: 1. Visi īpašuma indeksi ir saskaņā ar Valsts YD/T925—1997 Standartu. 2. Ķermeņa izmantot aukstās velmēšanas tērauda loksnes Spēcīgu līmi spēkā, mākslas un izturīgs.

€76.44

Optiskās šķiedras Tīrītājs SC One Click Cleaner Optiskās Šķiedras Savienotāju tīrīšanas līdzeklis 2,5 mm Universālais Savienotājs Šķiedru Optikas Tīrīšanas Pildspalvas Funkcijas: Viegli spiežot kustībā iesaistās savienotājs un uzsāk tīrītājs Vienreiz ar 800+ mazgāšanas vienību Izgatavota no anti-static sveķi Tīrīšanas

€9.78

Augstas Precizitātes Koaksiālais kabelis rotācijas Barker (4.5 ~ 25mm) Rotācijas cable stripper 8PK-325 Šķiedras Kabeli Noņēmējus, Bezmaksas piegāde Es apliecinu jums, ka mūsu produktu kvalitāte, lai nodrošinātu, ka mēs sniegs jums vislabāko pakalpojumu, lai nodrošinātu, ātrākā piegāde, visdrošākais veids, kā piegādāt preces uz

€16.56

FHP2 Sērijas Optiskās Jaudas Mērītājs ir divi modeļi šādi: FHP-2A04:-70 līdz +10dBm @1550nm FHP-2B04:-50 līdz +26dBm @1550nm Apraksts: FHP2 Sērijas Optiskās Jaudas Mērītājs ir uzlabota versija no OPM sērija.Tas ir vairāk funkcionāls un inteliģenti. Saskaņā situāciju laboratorijas, Lan, teritoriālie

€80.78

Šķiedru Optikas Tīrīšanas Komplekts ar Gala Šķiedras Sejas Tīrītājs Tīra Pildspalvu One Click Cleaner LC FC SC ST E2000 Savienotājs

€9.02

modname=ckeditor modname=ckeditor Ondersteuning 1000BASE-T Operatie Uzņēmēja Systemen Voor 100m bereiken vairāk Cat 5 UTP Kabel Karsti Pluggable SFP Voetafdruk Ondersteuning RX_LOS als Saiti indicatie functie Volledig metāla behuizing voor viņa varēja EMI Zemas jaudas dissipatie (1.05 W typische) Kompakts RJ-45 savienotājs asamblejas Atbilst tikās

€10.56

12 Krāsas LC/UPC-Multimodālu(62.5/125)-OM1-0.9 mm Vads-1.2 m, 2.5 m / Optiskās Šķiedras Bize 1. Apraksts CICVCHC Fiber optic patch cord un izvadu var savienot ar dažāda veida savienotāji, piemēram, ST, FC, SC, LC vai MU.Ar augstas kvalitātes keramikas gredzenu, tas ir labi, atbilstības un zemu Ievietošanas Zudumu.Un tas ir plaši izmanto

€10.63

JW3208 Optiskās Jaudas Mērītājs Lietošanas instrukcijas: optiskās šķiedras savienotāju optiskās izejas ports.Nospiediet taustiņu ON / OFF taustiņu, lai atvērtu rokas signāllukturis, darba lights.By nospiežot uz VIĻŅU, lai noregulētu viļņa garuma gaismas source.By nospiežot REŽĪMA taustiņu, lai regulētu modulācijas frekvenci no

€28.91

Ieteicams Produktu Laipni lūgti mūsu veikalā vairāk atlaidēm, lūdzu, sazinieties ar +86 15951880639 (WhatsApp)

€8.53

10/100Mbps Optisko Šķiedru Media Converter 1 CH*SC 8 CH*RJ45 Netlink Converter 1 CH*SC 1 CH*RJ45 Optisko Šķiedru Raiduztvērēju 1 Pāris 100Mbps auto-sarunas Media Converter ir tīkla sakaru ierīci, kas, saprotot, gluda tīkla modernizācijas bez jebkādām papildu izmaksām.Tas ir augstas veiktspējas, izmaksu efektīvus un elastīgus risinājumus

€21.55

Bezmaksas Piegāde 30mW VFL Optisko Šķiedru Kabeļu Testeri Sarkanu Lāzera Avota Pildspalvu Vizuālo Defektu atrašanās vietas 20mw 10mw 1mw

€11.05

10PCS Augstas precizitātes FC-6S Optisko Šķiedru Cirvis Blade FC-6S Šķiedras Griešanas dzīves 36000 reizes optisko cirvis Asmens Es apliecinu jums, ka mūsu produktu kvalitāte, lai nodrošinātu, ka mēs sniegs jums vislabāko pakalpojumu, lai nodrošinātu, ātrākā piegāde, visdrošākais veids, kā piegādāt preces uz jūsu rokās!Ja jums

€28.74

Piezīme: Sakarā ar starptautiskās gaisa transporta nav atļauts ar pasta uzliesmojošas, sprāgstošas, baterijām, un citām lietām, visi produkti ir ne izplatīšanas akumulatoru, es ceru, ka jūs varat saprast. King-60S Jaudas Mērītāju Iezīmes - automātiskā kalibrēšana - piemērot maināmiem vai uzlādējamās baterijas - vairāk nekā 40

€14.46

JAUNU Elektrodi JILONG KL-260/KL-280/KL-300/KL-500/KL-510 Kodolsintēzes Splicers Konkrētas Ziņas: Elektrodi JILONG KL-260/KL-280/KL-300/KL-500/KL-510 Kodolsintēzes salikšanas mašīnas Produkta Apraksts: Cena ir par 1 pāri JAUNU elektrodi savietojami ar JILONG KL-260/KL-280/KL-300/KL-500/KL-510 Kodolsintēzes salikšanas mašīnas. Ražotājs

€7.61

Galvenās funkcijas parametri: savienojamība testu var veikt, vienu kabeli, Un var atklāt 5E, 6E Interneta Tīkla kabeli un telefona līnijas vadu vaina, atvērta ķēde,īssavienojums, tostarp: krustveida savienojuma, atpakaļgaitas pieslēgums un sērijas brūces Lokalizācijas un savienojums / pieslēgums kļūdas.(Bet ne ekranētus kabeļus, kas,STP kabeli

€18.55

Optisko adapteri, dažkārt sauc arī par savienotāju, ir maza ierīce, kas paredzēta, lai pārtrauktu vai saites uz optiskās šķiedras kabeļi vai optisko šķiedru savienotāji starp diviem šķiedras opticlines.By savieno divas savienotāji precīzi, optisko adapteri ļauj gaismas avotiem, lai nosūta pie visvairāk un mazāki zaudējumi, cik vien iespējams.Tajā

€22.44

Top